logo
place Modlińska 381B WARSZAWA
Skupujemy wszystkie pojazdy.

SPRZEDAJ AUTO JESZCZE DZIŚ
24h/7 dni w tygodniu
GOTÓWKA DO RĘKI

Skup Aut Dostawczych

Musisz szybko sprzedać samochód dostawczy? A może Twój dostawczak jest na tyle wysłużony, że boisz się, że nie znajdziesz na niego kupca? Nieważne badanie techniczne? Zaległości z tytułu OC? Albo samochód uszkodzony w wyniku zdarzenia drogowego? Działający na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości Skup Aut Dostawczych DS AUTO obsługuje samochody dostawcze niezależnie od marki, modelu, rocznika, stanu technicznego czy wizualnego. W finalizacji transakcji nie przeszkadza nam ani brak ważnego badania technicznego, ani zaległości z tytułu nieopłacenia składek OC.

Jesteśmy profesjonalnym i legalnie działającym skupem aut dostawczych. Skupujemy samochody:

  • uszkodzone i nieuszkodzone,
  • niejezdne i jezdne,
  • po-leasingowe,
  • z nieważnym badaniem technicznym,
  • obciążone zaległościami z tytułu niezapłaconych składek OC,
  • powypadkowe.

Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy konkurencyjne wyceny i korzystne warunki współpracy. Płacimy gotówką, a unieruchomione pojazdy odbieramy z dowolnych lokalizacji na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Działamy szybko i sprawnie, ograniczając formalności po stronie sprzedającego do absolutnego minimum. Dzięki temu jako skup aut dostawczych jesteśmy zawsze o klika kroków przed konkurencją, co pozwala nam oferować kontrahentom coraz lepsze warunki wykupu pojazdów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu aut dostawczych?

Sprzedaż wysłużonego samochodu dostawczego może być problematyczna, a na pewno wymaga czasu i zaangażowania ze strony sprzedawcy. Korzystając z oferty skupu aut dostawczych możecie Państwo skupić się na właściwej działalności firmy i podnoszeniu jej wyników finansowych. My zajmiemy się całą resztą – przygotujemy wycenę pojazdu, a po jej zaakceptowaniu przedłożymy wzór umowy. Za pojazd zapłacimy gotówką w chwili podpisania umowy, podczas gdy sam pojazd odbierzemy jeszcze w tym samym dniu lub w innym dogodnym dla Państwa terminie. Bez zbędnych formalności czy targowania się.

Klientów biznesowych oraz prywatnych zainteresowanych szybką sprzedażą samochodu dostawczego zachęcamy do kontaktu.

phone

1.795 015 761

lub 795 015 130 lub napisz do nas na adres:
dsautopartner@gmail.com,
aby otrzymać ofertę

offer

2.Oferta

Uzgodnimy cenę i odbiór samochodu

coins

3.Finalizacja

Otrzymasz gotówkę i zabierzemy auto nawet tego samego dnia