logo
place Modlińska 381B WARSZAWA
Skupujemy wszystkie pojazdy.

SPRZEDAJ AUTO JESZCZE DZIŚ
24h/7 dni w tygodniu
GOTÓWKA DO RĘKI

Skup Samochodów Uszkodzonych

Sprzedaż samochodu uszkodzonego w rozsądnej cenie to prawdziwe wyzwanie. I choć potencjalnych nabywców nie brakuje, na ogół próbują oni obniżyć i tak już niekorzystną dla właściciela cenę. Nasz skup aut uszkodzonych działa inaczej:

  • Tam, gdzie inni zaniżają cenę pojazdu, my oferujemy rzetelną wycenę i korzystne warunki zakupu.
  • Tam, gdzie inni próbują obciążyć sprzedawcę kosztami transportu niejezdnego pojazdu, my organizujemy przewóz we własnym zakresie.
  • Tam, gdzie inni mnożą formalności, my ograniczamy je do absolutnego minimum.

Gdzie nas szukać? Skup samochodów uszkodzonych DS AUTO działa na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Nasi mobilni rzeczoznawcy obsługują wszystkie lokalizacje na terenie Stolicy, dzięki czemu chcąc sprzedać uszkodzony samochód nie musisz korzystać z usług pomocy drogowej lub innych firm przewozowych. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, a po jej akceptacji umowę zakupu. Skupujemy samochody uszkodzone wszystkich marek, modeli i roczników niezależnie od stanu technicznego pojazdu oraz skali jego uszkodzenia. Jesteśmy zainteresowani zakupem samochodów powypadkowych, a także samochodów uszkodzonych w stanie technicznym uniemożliwiającym ich dalszą bezpieczną eksploatację. Brak aktualnego badania technicznego pojazdu, czy zaległości z tytułu składek OC nie stanowią dla nas przeszkody w finalizacji transakcji. Samochody odbieramy nawet w dniu podpisania umowy, co pozwala Państwu ograniczyć koszty związane z ich garażowaniem czy postojem na parkingu strzeżonym.

Legalny Skup Aut Uszkodzonych – DS AUTO Warszawa

Jesteśmy legalnym skupem aut uszkodzonych. Nasi kontrahenci otrzymują od nas wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu i wypowiedzenie umowy OC. Samochody skupujemy za gotówkę. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi i biznesowymi, odbierając od Państwa:

  • samochody osobowe,
  • samochody dostawcze,
  • uszkodzone samochody po-leasingowe,
  • samochody flotowe.

Klientów zainteresowanych szybką sprzedażą uszkodzonego pojazdu zapraszamy do kontaktu. Nasi Eksperci sporządzą wycenę pojazdu, a po jej akceptacji resztę formalności związanych ze sprzedażą samochodu załatwimy praktycznie od ręki, wraz z zapłatą! Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do klienta! Uszkodzone pojazdy odbieramy od Państwa we własnym zakresie nie narażając sprzedawcy na dodatkowe koszty związane z transportem auta do siedziby skupu.

phone

1.795 015 761

lub 795 015 130 lub napisz do nas na adres:
dsautopartner@gmail.com,
aby otrzymać ofertę

offer

2.Oferta

Uzgodnimy cenę i odbiór samochodu

coins

3.Finalizacja

Otrzymasz gotówkę i zabierzemy auto nawet tego samego dnia